Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarri në Katedralen e Parisit/ Bie çatia e ndërtesës 850 vjeçare (film)

Nga Ejona 0

Një zjarr i fuqishëm ka përfshirë pasditen e sotme Katedralen e Parisit.

Si pasojë e gjithë çatia e ndërtesës qindra vjeçare është shembur.

Dyshohet se zjarri ka rënë në pjesën ku po bëhen restaurimet e objektit.

Edhe pse forca të shumta zjarrëfikëse ndodhen në vendngjarje ende nuk është bërë e mundur shuarja e flakëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej