Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarrfikësit australianë pozojnë me kafshët, fikin apo ndezin zjarre?

Nga Media 0

Ata duken sikur kanë një jetë që merren me fotografi, por në fakt janë djem që kujdesen për shuarjen e zjarreve. Zjarrfikësit australianë kanë pozuar me kafshët për kalendarin e vitit 2019. Të ardhurat e këtij projekti, që është traditë prej vitit 1993 do të shkojnë për bamirësi, ku këtë vit do t’i dhurohen një spitali veterinar që kujdeset për shëndetin e kafshëve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej