Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarret në Kaliforni, digjet shtëpia e këngëtares së njohur

Nga Klodiana 0

Pre e zjarrin të fuqishëm për përfshiu Kaliforninë 4 ditë më parë ka qenë dhe shtëpia e këngëtares, Miley Cyrus.

Partneri i Miley Cyrus, Liam Hemsworth, është fotografuar në zonën ku pothuajse janë shkatërruar pjesa më e madhe e shtëpive për shkak të zjarrit në Kaliforni.

Ai është së bashku me villain e tij, Luke, duke mbajtur një maskë për t’u mbrojtur nga tymi i përhapur në ajër.

Liam ka kontrolluar se çfarë është dëmtuar në shtëpinë e Miley. Vetë këngëtarja zbuloi se shtëpia e saj është shkatërruar plotësisht për shkak të zjarreve.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej