Ka than' i moçmi: 

"Dokrra thirren kah Shqypnija, dija, kanga e historija".

                                                                                       -Gjergj Fishta

Zjarr në një fabrikë këpucësh në Kombinat

Nga Klodiana 0

Një fabrikë këpucësh është përfshirë nga flakët në zonën e Kombinatit.

Raportohet se zjarrfikset kanë vënë nën kontroll flakët dhe fatmirësisht nuk ka persona të lënduar, por vetëm deme materiale.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar 4 zjarrfikëset dhe forca policie.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej