Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Zjarr në një banesë në ‘Urën e tabakëve’ në Tiranë/ Vdes nga asfiksia një 55 vjeçar

Nga Ejona 0

Vdes nga asfiksia një 55 vjeçar në zonën e ‘Urës së tabakëve’ në Tiranë

Zjarri ka rënë në katin e tretë të banesës dhe policia bën me dije se 55 vjeçari është gjetur i shkrumbuar brenda saj. Ende nuk diheq shkaqet e zjarrvënies ndërkohë në vendngjarje kanë mbërritur forcat zjarrëfikëse.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej