Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Zjarr në një banesë në Tiranë, humb jetën 2 vjeçari

Nga Ejona 0

Mëngjesin e sotëm një zjarr ka rënë në lagjen Babrru të Tiranës ku si pasojë e tij ka humbur jetën një fëmijë 2 vjeçar.

Ngjarja ka ndodhur në një banesë në lagjen Shpat. Mësohet se brenda banesës ndodheshin dy fëmijë të mitur.

Forcat policore dhe ato zjarrëfikëse kanë bërë të mundur shpëtimin e njërit prej fëmijëve.

Sakaq po punohet për evidentimin e shkaqeve të zjarrit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej