Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarr i madh në Bajram Curri, digjet kati i tretë i pallatit (Film)

Nga Media 0

Një pallat është përfshirë nga flakët në qytetin e Bajram Currit. Flakët kanë pushtuar të gjithë ndërtesën, ndërsa fatmirësisht nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Banorët kanë dalë me shpejtësi nga pallati në momentin që është përfshirë nga zjarri duke shpëtuar pa lëndime.

Zjarrfikësit vijojnë betejën me flakët, ndërsa kati i tretë i pallatit është djegur plotësisht. Ende nuk dihen shkaqet që shkaktuan zjarrin, ndërsa kanë nisur hetimet.

http://shqiptarja.com/aktualitet/2731/zjarr-i-madh-n–bajram-curri-digjet-kati-i-tret–i-pallatit–foto-457771.html#250541_mbyll

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej