Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zjarr i madh pranë autostradës Lushnje-Rrogozhinë

Nga Klodiana 0

Një zjarr me përmasa të mëdha ka rënë pranë autostradës Lushnje-Rrogozhinë gjatë pasdites së sotme.

Shkaqet e rënies së zjarrit janë ende të paqarta, ndërsa flakët rrezikojnë edhe një pikë karburanti.

Forcat zjarrfikëse po punojnë shuarjen e flakëve, të cilat favorizohen edhe nga era e fortë.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej