Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Zgjedhjet në Kolonjë/ Deri në orën 16:00 votuan 46.7 % e qytetarëve

Nga Rexhina Biba 0

Deri në orën 16:00 në 36 qendra votimi pjesëmarrja në zgjedhjet e pjesshme në Kolonjë për kryetar bashkie është 46.7 %.

Ndërkohë nuk ka asnjë qendër votimi të bllokuar.

Procesi i votimit në Kolonjë do të zgjasë deri në orën 18:00 dhe jo në 19:00 siç e parashikon kodi zgjedhor.

Zgjedhjet në Kolonjë/ KQZ: Deri në orën 10:00 votuan 11.2% e qytetarëve

 

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej