Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Zgjedhjet në Kavajë, Miratohet fleta e votimit

Nga Media 0

Komisioni Qendror i Zgjedhjeve miraton përmbajtjen e fletëve të votimit për zgjedhjet e pjesshme në Kavajë që pritet të mbahen më 7 maj.

Kandidatët për kryetar të Bashkisë së Kavajës janë Astrit Muharrem Haka, kandidat i pavarur i propozuar nga zgjedhësit dhe Klodian Agron  Shehi i PS-së, emri i të cilit do të jetë i dyti në fletën e votimit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej