Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulon emrat e 7 shqiptarëve të arrestuar në Napoli

Nga Klodiana 0

Zbardhen emrat e 7 shqiptarëve të arrestuar në Itali të cilët dyshohen se kanë lidhje me trafikimin e lëndëve narkotike.

26 persona, mes tyre 7 shqiptarë, janë arrestuar dje në Itali si pjesë e një grupi që merrej me trafikimin e heroines, kokainës dhe marijuanës.

Guardia di Financa e cila prej qershorit 2016 ka nisur hetimet për këtë grup, duke i kërkuar informacion edhe Policisë së Shtetit në vendin tonë, për 7 shqiptarët që po përgjoheshin.

Emrat e shqiptarëve të arrestuar nga autoritetet italiane:

1.Luan Cika, 36 vjeç

2.Luan Hyseni, 36 vjeç

3.Arian Demiri, 30 vjeç

4.Altin Xoxha, 47 vjeç

5.Everton Ndreraj, 26 vjeç

6.Xhimy Isiu, 33 vjeç

7.Eduard Shehaj, 39 vjeç

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej