Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulohet sozia më perfekte e Vladimir Putinit (foto)

Nga Klodiana 0

Ditët e fundit në rrjetet sociale është shpërndarë masivisht një foto e sozisë së Putinit. Djaloshi i cili është duke udhëtuar në transportin publik të Moskës, ka një ngjashmëri për tu habitur me presidentin rus Vladimir Putin.

Madje disa menduan se ky mund të jetë biri i tij nga ndonjë lidhje e mëparshme. Ndërkaq disa të tjerë e quajnë atë sozia më perfekte e mundshme e liderit të Rusisë Vladimir Putin.
E megjithë supozimet e mundshme, identiteti i të riut mbetet ende një mister.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej