Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulohet shkaku i sherrit të vrasjes në Bllok, viktima ngacmoi Elvana Gjatën

Nga Media 0

Report Tv ka mësuar se konflikti që përfundoi në vrasjen e Fabiol Gaxhës dhe plagosjen e Ervis Martinajt dhe Laert Hatos, ka nisur për shkak të këngëtares Elvana Gjata. Burimet bëjnë me dije se Fabiol Gaxha ka ngacmuar këngëtaren Elvana Gjata. Këngëtarja ndodhej në lokal në momentin e vrasjes, kur është ngacmuar nga Gaxha.

Këngëtarja Gjata ka qenë në polici deri mëngjesin e sotëm ku ka dhënë shpjegimet e saj mbi ngjarjen.

http://shqiptarja.com/lajm/lajmi-i-fundit-zbulohet-shkaku-i-sherrit-te-vrasjes-ne-bllok-viktima-ngacmo-elvana-gjaten

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej