Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulohet data e protestës së opozitës, e 4-ta në rang kombëtar

Nga Ejona 0

Opozita e bashkuar ka vendosur zhvillimin e një tjetër proteste të madhe e cila  pritet të mbahet në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit” para godinës së kryeministrisë.

Sipas informacioneve përflitet se kjo protestë do të mbahet me datë 11 maj dhe do të jetë 4 në rang kombëtar ndërkohë që janë zhvilluar edhe 7 protesta të tjera përpara Parlamentit me pjesmarrje më të ulët.

Këto protesta janë zhvilluar në harkun kohor të dy muajve dhe qëllimi i tyre është rrëzimi nga pushteti i Edi Ramës.

Ndërkohë kujtojmë që me herët, kreu i opozitës Lulzim Basha është shprehur se kush i vetëm për dialog mes palëve poltike është largimi i Edi Ramës.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej