Ka than' i moçmi:

"Lot derdhin Vaitonjësit! Dëshpërim pësojnë të Dëshpëruarit! Frikë ndjejnë Frikacakët! As “ëndra të dërmuara” as “gjuhë të kryqëzuara”, as “ideale të përpira”, as “të arthme të mbuluar me blozë dhe me hi’ – s’ka për Ne!" - Lasgush Poradeci  

Zbulohen shkaqet e vdekjes së Pëllumb Marnikollës

Nga Ejona 0

eks

Është zbardhur ekspertiza mjeko-ligjore për vdekjen e shqiptarit Pëllumb Marnikolla.

Sipas ekspertizës viktimës i janë shkaktuar dëmtime me mjet të fortë dhe jo të mprehtë në kokë dhe në hematoma.

Në trupin e të ndjerit janë gjetur kocka të thyera të kafkës dhe shembje të rëndë të trupit.

Ekspertiza: “Shkaku i vdekjes, konfuzioni i rëndë cerebral, ose shembja e trurit. Shkaku i vdekjes shembja e trurit nga një traumë e rëndë e kokës. S’përjashtohet mundësia se mund të jenë shkaktuar nga rrëzimi prej së larti”

llalla

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>