Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulohen kushtet e Klement Balilit për vetëdorëzim

Nga 27-shi 0

 1. Hapje urgjente e negociatave me BE.
 2. Plotësimi i të gjitha kërkesave të studentëve.
 3. Mosndryshimi i kufijve të Kosovës.
 4. Teatri Kombëtar të mos shembet dhe i riu të ndërtohet po në Tiranë.
 5. Bibliotekës Kombëtare t’i vendosin emrin Gent Caka, për faktin se ka lexuar shumë libra.
 6. Hoteli “Santa Quaranta” të shpallet Shtëpi Muze.
 7. Babales t’i jepet azil politik, se është fukara njeri.
 8. Ylli Baka ta bëjë patjetër një këngë me Gaz Pajën deri në fund të 2019.
 9. Partizani të mos blejë më futbollistë me emra të turpshëm.
 10. Të rikthehen bastet sportive, me kusht që Interi të mos përfshihet në skedina.
 11. 600 kilet e hashashit që më kapi policia të shiten me vlerën e tregut dhe të ardhurat të jepen për bamirësi!
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej