Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Zbulohen fanelat e Botërorit (foto)

Nga Klodiana 0

Kur duhen ende edhe 3 muaj, gjithnjë e më shumë po zbulohen detaje nga finalet e kampionatit Botëror të futbollit.

Dy komanitë e veshjeve, Adidas dhe Nike ka sjellë modelet e të dyja uniformave për Gjermaninë, Belgjikën, Kolumbinë, Spanjën, Portugalinë, Meksikën, Kroacinë, Suedinë dhe Japoninë.

Skuadrat kanë të detyrueshme të kenë të paktën dy uniforma, një me ngjyrë dhe një të bardhë.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej