Ka than' i moçmi: 

Njeriu i lig i ngjan thesit të qymyrit: jashtë i zi, brenda akoma më i zi”.

                          -Sami Frashëri

Zbulohen 20 aplikacionet më të shkarkuara të vitit 2017

Nga Klodiana 0

Snapchat, që ka qenë aplikacioni më i shkarkuar i vitit 2017, ka rënë në vendin e dytë, duke i lënë vendin e parë Bitmoji-t. Kjo është lista e 20 aplikacioneve më të shkarkuara nga ata që kanë pajisje Apple:

1. Bitmoji
2. Snapchat
3. YouTube
4. Messenger
5. Instagram
6. Facebook
7. Google Maps
8. Netflix
9. Spotify
10. Uber
11. Gmail
12. Pandora Music
13. Amazon
14. WhatsApp
15. Wish
16. Twitter
17. SoundCloud
18. Google Chrome
19. Waze
20. Lyft.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej