Ka than' i moçmi: 

 "Askush nuk është më i skllavëruar se ai që gabimisht mendon se është i lirë."

                                                                                        -Gjergj Fishta

Zbardhet rrahja e gazetarit në Tiranë, arrestohet i dyshuari

Nga Klodiana 0

Policia e Tiranës ka arrestuar një të dyshuar për rrahjen e gazetarit Elvi Fundo, i cili u qëllua me sende të forta duke përfunduar në spital.

Gjatë mbrëmjes së djeshme, policia bëri të mundur arrestimin e shtetasit Ilir Gj., 42 vjeç, banues në Tiranë.

42 vjeçari dyshohet të jetë një nga autorët e ngjarjes së ndodhur më 8 mars, ku është goditur me sende të forta shtetasi Elvi Fundo.

Materialet i’u referuan Prokurorisë Tiranë, për veprën penale “Goditje për shkak të detyrës”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej