Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Ylli Manjani: Nuk denoncojnë Presidentin e Greqisë, por të Shqipërisë

Nga 27-shi 0

Politikani i njohur, Ylli Manjani, ish-ministër i drejtësisë nuk e lë pa i hedhur kripë debatit në lidhje me qëndrimin e kreut të shtetit për marrëveshjen e detit. Ja si shprehet ai:

Qeveria jonë ende nuk ka denoncuar deklaratat e Presidentit të Greqisë kundër Çamërisë dhe Shqipërisë!

Ndërkohë nuk lë rast pa denoncuar Presidentin e Shqipërisë, që thjesht po bën detyrën sipas Kushtetutës!

Jo detin, por edhe liqenin artificial të Tiranës i japin Greqisë.

Jo Çamërinë, por edhe Shqipërinë e japin.

Vetëm kryeministrinë jo!

Po kur thonë “duam të bëjmë negociata”!!

Hahahahahahahahhahaha

Çfarë shakaje!

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej