Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Ylli i Juventusit rikthehet të luajë futboll në moshën 45-vjeçare

Nga Media 0

Pavel Nedved i është rikthyer futbollit në moshën 45-vjeçare.

Ylli i Juventusit do të luajë te klubi çek Skalna ku luan dhe djali i tij Pavel Jr.

Lajmi është zyrtarizuar nga vetë klubi që ka publikuar foton me firmën në kontratë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej