Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Yjet e modës zbresin në Milano

Nga Klodiana 0

Milano është mbushur këtë javë me yjet e modës, ku po mbahet Java e Modës në këtë qytet.

Nga Gigi Hadid te Winnie Harloë, modelet më në zë të botës kanë parakaluar në pasarelë me veshjet e sfiluara nga stilistët më të famshëm të botës.

Një fotogaleri për të mos u humbur…

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej