Ka than' i moçmi:

"“Harrojmë se ditët tona janë të matura dhe se gërshëra e shtrigës kohë është gjithnjë gati të presë fillin e gjëllimit.”

-  Mid’hat Frashëri

Xhevairët e letrave Foto LSA/ Adnan Beci

Nga 27.al 0

Botime, doreshkrime dhe sende personale te shkrimtarit Dritero Agolli, ne nje ekpozite te celur me rastin e ditlindjes se 85 te tij, ne ambjentet e Bibliotekes Kombetare./r/n/r/nPublishing, manuscripts and personal items of writer Dritero Agolli, in a  exhibition on the occasion of his 85 birthday, in the premises of the National Library.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>