Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Xhensila Myrtezaj bëhet nënë për herë të parë

Nga Klodiana 0

Pak pas dasmës së bujshme të mbajtur ditën e parë të shtatorit që lamë pas, këngëtarja e njohur Xhensila Myrtezaj, lajmëroi se ajo dhe aktori Besart Kallaku do të bëheshin prindër për herë të parë.

Por mësohet se ditën e sotme, këngëtarja është bërë nënë, duke sjellë në jetë të voglën e saj.

Xhensila e solli në jetë vajzën, në një spital privat në Tiranë.

Mësohet se nënë e bijë gëzojnë shëndet të plotë, ndërkohë që ndodhen nën kujdesin e bluzave të bardha.

Megjithatë deri më tani çifti i njohur nuk kanë zbuluar as foton dhe as emrin e vogëlushes.

Xhensila prej kohësh ka shprehur dëshirën se dëshironte të bëhej me vajzë, dhe tashmë ka marrë në krahë frytin e dashurisë së saj dhe Besit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej