Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Xhafaj: Ekspertët e FBI së shpejti në Tiranë, vendosen në Minsitrinë e Brendshme

Nga Media 0

Pas takimit me ambasadorët Donald Lu e Romana Vlahutin Ministri i Brendshëm Fatmir Xhafaj ka deklaruar se shumë shpejt do të mbërrijnë në Tiranë ekspertë të FBI, që sipas tij, do të vendosen në MB.

“Një lajm i shumë pritur nga Ambasadori Amerikan: shumë shpejt mberrijnë në Tiranë ekspertet e FBI që do vendosen në MB. Faleminderit SHBA! Takim konstruktiv me Ambasadorët Lu dhe Vlahutin. Mbështetje teknike & financiare për Strategjinë e Re në luftë kunder krimit të organizuar”, shkruan Xhafaj.

xhafaj

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej