Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

“What the fuck”, remix-i më i fundit nga Rama (film)

Nga Klodiana 0

Është postuar vetëm dy orë më parë por videoja remix i këngës shumë të famshme “What the fuck”, po bën xhiron e botës në rrjetet sociale.

Ndiqni për më tepër videon për të kuptuar pse është kaq e klikuar kjo video.

View this post on Instagram

@ediramaal #ngoptv

A post shared by NGOP (@ngop.tv) on

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej