Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Vritet nga policia autori i sulmit me kamion në Berlin

Nga Ejona 0

Autori i sulmit në Berlin që shkaktoi të paktën 12 viktima dhe 48 të plagosur është vrarë nga policia.

Shtetasi Anis Amri u vra mbrëmjen e shkuar në Milano pas shkëmbimit të zjarrit me policinë.

Autori nga Tunizia rezulton të jetë i dënuar në Itali me 4 vite burgim.

Berlin, kamioni shtyp 9 persona në një treg krishtlindjesh, dyshohet për akt terrorist

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej