Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrau me thikë 16-vjeçarin në Fier, vetëdorëzohet në polici autori

Nga Klodiana 0

Rreth 3 orë pas vrasjes me thikë të 16-vjecarit Dionis Vrenozi në Fier është vetëdorëzuar në polici autori i dyshuar Florian G. rreth 17 vjeç.

Vrasja ndodhi gjatë ditës së sotme, ndërsa viktima është gjetur nga kalimtarët në zonën e ‘Zogut të Zi’ pranë gjimnazit ‘Janaq Kilica’.

Adoleshenti është goditur për vdekje me thikë pas një sherri mes tre të rinjve, ndërsa policia kishte shpallur në kërkim 17-vejcarin, i cili ka vendosur të vetëdorëzohet në komisariat.

Policia bën me dije se është ngritur grupi hetimor, i cili po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej