Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vrau 4 efektivë policie në Durrës, Apeli rrëzon burgimin e përjetshëm të Dritan Dajtit

Nga Klodiana 0

Gjykata e Apelit të Krimeve të Rënda rrëzon dëntimin me burgim të përjetshëm të Dritan Dajtit, i akuzuar për vrasjen e katër efektivëve të policisë në vitin 2009 në Durrës.

Pas kthimit të dosjes nga Gjykata e Lartë, Apeli i Krimeve ka pranuar kërkesën e Dritan Dajtit për gjykim të shkurtuar, duke e dënuar përfundimisht atë me 25 vite burg.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej