Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Vodhi BMW-në pranë servisit, arrestohet 31 vjeçari

Nga Klodiana 0

Kapet autori i vjedhjes së një automjeti tip ‘BMW’ në kryeqytet. Policia e Tiranës bënë me dije se  ka ardhur një telefonat në numrin e emergjencave, se në zonën e njohur si Poligrafiku, ishte vjedhur një makinë.

Shërbimet  e Komisariatit të Policisë Nr 3, në Laprakë, kanë bërë të mundur ndalimin e automjetit dhe arrestimin e shtetasit  Niko Zaimi, 31 vjeç.

Materialet procedurale ndaj këtij shtetasi do ti kalojnë Prokurorisë, për veprën penale “Vjedhja”.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej