Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vodhën shtëpinë e këngëtarit të njohur grek, pranga 2 shqiptarëve

Nga Media 0

Dy shqiptarë janë arrestuar nga policia greke pasi akuzohen për një sërë vjedhjesh nëpër banesa.

Mësohet se mes banesave të grabitura është edhe ajo e këngëtarit të njohur greke, Lefteris Pantazis.

Sipas policisë helene, grupi ka përfituar 200.000 euro nga vjedhjet.

Është  identifikuar një pjesëtar i tretë i grupit , gjithashtu shqiptar, që u shpall në kërkim.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej