Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Vlorë, sherr me fqinjin, vritet 57-vjeçari

Nga Klodiana 0

Një 57-vjeçar ka  humbur jetën si pasojë e një konflikti me fqinjin e tij në Vlorë.

Bëhet fjalë se shkaqet e ngjarjes kanë qënë pas një konflikti për motive pronësie, ku fqinjët i ndante një gardh.

Ngjarja është shënuar rreth orës 20:30 të mbrëmjes ku Mystehak Selimaj, 54 vjeç, goditi me thikë 57-vjeçarin Ilir Kadare, i cili humbi jetën në spitalin rajonal të Vlorës.

Policia ka bërë të mundur arrestimin e autorit të ngjarjes.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej