Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Vlorë, sekuestrohen 1.5 ton lëndë narkotike

Nga Ejona 0

Janë sekuestruar 1.5 ton lëndë narkotike në zonën e Petroliferës në Vlorë

Në orën 03.30 të mëngjesit të sotëm policia e Vlorës ka konstatuar rreth 1.5 ton lëndë narkotike në një kamionçinë. Tre automjete (dy fuoristrada dhe një karel) pasi kanë konstatuar ndjekjen policore janë fshehur në pyll.

Policia po vazhdon kontrollet për kapjen dhe identifikimin e autorëve.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej