Ka than' i moçmi: 

"Ma kollaj asht me mbushun një thes me pleshta sesa me i ba bashk dy shqiptarë."

 
                                                                                        -Gjergj Fishta

Vlorë/ Punimet në autostradë, automjeti bie në kanal

Nga Klodiana 0

Një aksident automobilistik është regjistruar në qytetin bregdetar të Vlorës, në hyrje të autostradës Vlorë-Levan, ku një automjet tip Benz me targa AA 730 PH është rrëzuar në një kanal të hapur nga punimet për bypass-in.

Nga hetimet paraprake dyshohet se shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë e mjetit.

Bëhet me dije se në automjet ndodhej vetëm drejtuesi i cili është demtuar lehtë dhe është dërguar në spital për marrjen e ndihmës mjekësore.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej