Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Vlorë, mashtronte banorët, arrestohet ish-punonjësi i OSHEE

Nga Ejona 0

Policia e Vlorës ka arrestuar një ish-punonjës të Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike për mashtrim.

Është vënë në pranga dhe dënuar me 3 vite burg shtetasi Agim Shehu, 46 vjeç, banues në Cerkovinë të Vlorës.

Blutë kanë sqaruar se 46 vjeçari ka përfituar një sasi parash nga disa persona duke u premtuar se do paguanin energjinë elektrike aforfe (pa kamatë vonese).

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej