Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Vlorë/ Makina del nga rruga, përplas këmbësorin

Nga Klodiana 0

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë ku një automjet ka dalë nga rruga dhe ka përplasur një këmbësor.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Partizani”  ku automjeti tip ‘Benz’ me drejtues shtetasin H.I ka aksidentuar një këmbësor, i cili për pasojë u dërgua në Spitalin Rajonal për ndihmë mjekësore.

Policia ka bllokuar mjetin dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit, për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Grupi hetimor  po punon për zbulimin e shkaqeve të aksidentit.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej