Ka than' i moçmi: 

"Ja sot në Shqipni nuk të pvetë kush shka je, por si dukesh, as nuk don ta dijë kush sa pare të ban gjaku, por sa pare ke në bankë"

- Anton Harapi

Vlorë, humb jetën punonjësi i OSHEE gjatë punës

Nga Ejona 0

 

Një punonjës i OSHEE ka humbur jetën sot në Vlorë si pasojë e një aksidenti gjatë punës.

Blutë bëjnë më dije se ka ndërruar jetë 23 vjeçari Shyqyri Baraj, banues në fshatin Grabian të Vlorës.

Dyshohet se i riu ka rënë nga një murr i një ndërtese teksa bënte punime me kabllo elektrike.

23 vjeçari ka mbërritur i pajetë në spitalin rajonal rreth orës 12:30 të ditës së sotme. Shkak i vdekjes mendohet të jenë dëmtimet e shumta, sakaq grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej