Ka than' i moçmi: 

Nuk mund të punojmë për vendin tonë, po nuk patëm një dashuri për çdo cep të Shqipërisë."

                                                                                                 - Mit'hat Frashëri

Vlorë, gjenden dhe sekuestrohen 206 kg kanabis i braktisur buzë detit

Nga Rexhina Biba 0

Policia e Vlorës ka sekuestruar 206 kilogramë kanabis sativa, e cila ishte lënë e braktisur rreth 20 metra larg bregut të detit, në zonën e Porto Novës, në afërsi të ishullit të Zvërnecit.

Sipas policisë lënda narkotike ishte e ndarë në 9 pako, mbështjellë me qese plastike ngjyrë kafe, e cila u sekuestrua në cilësinë e provës materiale.

Po punohet për identifikimin dhe kapjen e autorëve e kësaj vepre penale.

 

drogaaa

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej