Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vlorë, burri qëllon për vdekje gruan, tenton të vrasë veten

Nga Media 0

Vlora tronditet sërish, teksa mesditën e kësaj të mërkure është shënuar një e vrarë dhe një i plagosur.

Ngjarja e rëndë ndodhi vetëm pak pas mesdite, shumë pranë Drejtorisë së Policisë së Qarkut të Vlorës.

Raportimet paraprake flasin për një krim në familje, me burrin që qëlloi për vdekje bashkëshorten dhe tentoi edhe vetëvrasjen, por mbeti i plagosur dhe është transportuar për në spital.

Në vendngjarje, një dyqan, ka një prani të shtuar të forcave të rendit. Policia ka shoqëruar disa dëshmitarë okularë, ndërsa raportohet se të pranishëm kanë qenë edhe familjarë të çiftit. Trupi i viktimës është transportuar për në morgun e qytetit.

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej