Ka than' i moçmi: 

"Shqipëria është një vend i bekuar me njëmijë bukurira, shkelur nga turma e cila ushqen njëfarë urrejtje ndaj bukurisë".

                                                                                       -Faik Konica

Vlorë/ Bie nga kati i 12-të i pallatit, humb jetën 5-vjeçarja

Nga Skenderi 0

Një vajzë  5-vjeç ka humbur jetën mëngjesin e sotëm pasi është rrëzuar nga kati i 12-të i pallatit ku banonte.

Ngjarja ndodhi  në lagjen “29 Nëntori” të Vlorës. 5 vjeçarja me inicialet V.J ka rënë nga ballkoni i pallatit në tokë dhe për pasojë ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po kryen hetimet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej