Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vlora në protestë: Koha është e maskarenjve, deti i shqiptarëve

Nga Media 0

Nga qyteti bregdetar i Vlorës do të jetë protesta e radhës e shqiptarëve që prej javësh kundërshtojnë marrëveshjen e detit me Greqinë. Nën moton “Koha është e maskarenjve, por deti i shqiptarëve”, të gjithë ata që e duan atdheun, do të protestojnë ditën e enjte me 22 mars në orën 11:00 tek sheshi “Pavarësia”.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej