Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Vjeshtë përrallash në Valbonë

Nga Media 0

valbone2

valbone6

valbone7

valbone9

valbone10

valbone11

valbone12

valbone16

valbone17

valbone15Fotografi nga gazetarja Suela Ruseti/ Tetor 2016

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej