Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vjen në Shqipëri aktori turk Kivanç Tatlitug

Nga Ejona 1

Për të gjithë fansat e tij, vjen në Shqipëri aktori shumë i njohur turk, Kivanç Tatlitug.

Këtë lajm e ka bërë të ditur sot drejtori i programacionit të TV Klan, Albert Dumani. I ftuar tek ‘Rudina’, Alberti tregoi se e takoi Kivançin gjatë xhirimeve të serialit ‘Çarpisma’ të cilin ai po luan aktualisht.

Nga aty aktori kishte përshëndetur shqiptarët dhe kishte thënë që ka në plan të vizitojë Shqipërinë.

Alberti tregoi disa detaje të tjera në lidhje me aktorin. Ai tha që Kivanç është shumë i thjeshtë dhe i sjellshëm dhe nuk është me origjinë shqiptare, ashtu siç u tha dikur.

Loading...

Komente (1)

  1. Është me origjinë boshnjake more, se i bêt te gjithë shqiptarë.

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej