Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Vizatimi i një prej djemve të 4 efektivëve të vrarë nga Dritan Dajti

Nga Media 0

Nga Eni Ferhati
Gjyqtarët që “vrasin” shpresën. Kjo pikturë është bërë nga një prej djemve të katër efektivëve të vrarë në krye të detyrës. F….. sot është rritur. Babai e la shumë të vogël, me pak kujtime, por ai eci përpara. Një të premte të zezë ca “monstra” në emër të ligjit i hapën një plagë të madhe. Ja vranë për së dyti babain. Rroftë kodi i procedurës penale dhe përshtatja e legjislacionit me standartet dhe direktivat e BE!
Në një vend normal e gjithë policia do bojkotonte detyrën.
Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej