Ka than' i moçmi: 

“Gjysmë mjeku-vdes njerëzia, gjysmë idealisti-nuk bëhet Shqipëria”.

                                     -Fan Noli

Vietnam, 13 të vdekur në sallën e karaokes si pasojë e një zjarri

Nga Skenderi 0

13 persona kanë mbetur të vdekur si  pasojë e një zjarri të rënë  në një sallë karaokeje në Vietnam. Sipas mediave vendase zjarri shpërtheu në barin tetë-katësh në lagjen Cau Giay të qytezës Hanoi të martën pasdite.

Zjarrfikësve iu deshën 5 orë për të fikur zjarrin. Dy policë u plagosën gjatë operacionit.

Flakët u përhapën në tre ndërtesa fqinje, si dhe dogji një makinë dhe motorrë jashtë në rrugë.

Kryeministri i Vietnamit Nguyen Xuan Phuc ka urdhëruar policinë për të hetuar shkakun e zjarrit.

14886062_271653203230573_1607162264_n 14886176_271653226563904_290900301_n 14937008_271653209897239_94638303_n 14937895_271653219897238_841752959_n14937126_271653199897240_223408827_n
14938031_271653216563905_942097159_n 14938083_271653196563907_1050772431_n 14958332_271653206563906_1035180849_n 14962459_271653223230571_855437360_ni

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej