Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Videoskandali, zbardhet dëshmia e policit

Nga Media 0

Efektivi i policisë, Berhan Bajrakurti mohon akuzat e ngacmimit seksual ndaj të miturës, ndërsa pranon se videoja është e tija.

“Videoja është e imja, por nuk ka lidhje me asnjë të mitur.”, mësohet të jetë shprehur efektivi gjatë dëshmisë dhënë grupit hetimor në Shkodër.

Ai u arrestua prej ditës së djeshme ndërsa në portale i janë zbuluar video të tjera të tij, ku ai kryen vepra të turpshme.

Deri më tani shumë pak detaje kanë dalë në dritë lidhur me rastin, por burime nga grupi hetimor i thanë Oranews së ekziston mundësia që video të jetë regjistruar duke mos patur protagoniste vajzën e mitur, por një person madhor në moshë.

Gjithsesi hetimet vijojnë ku një verifikim i plotë po i bëhet nga ekspertët telefonit të policit dhe komunikimeve që ai ka bërë në rrjetet sociale. Kolegët e tij jashtë kamere përjashtojnë faktin se në komisariat ka patur denoncim apo ndonjë sinjalizim për skandalin në fjalë.

/oranews.tv/

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej