Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Videoskandali i policit, gazetarët-Lleshajt: Ju përfaqëson ai? Ministri: Po kërkojmë denoncuesin (film)

Nga Media 0

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj tha nga Malësia e Madhe se që prej mbrëmjes së djeshme janë duke kërkuar denoncuesin e videos ku shfaqet polici Berhan Bajrakurti.

Pas takimit me autoritetet lokale, Lleshaj tha për mediat se pyetja që duhet të ngrihet është: Kush është denoncuesi?

Lleshaj: Fytyra e policëve është fytyra ime dhe e juaja dhe e gjithë shoqërisë, na përfaqësojnë të gjithëve ne.

Pyetje: Ju përfaqëson ai polic?

Lleshaj: Ai është i arrestuar nga policia

Pyetje: Ka një denoncim?

Lleshaj: Është arrestuar që mbrëmë?

Pyetje: Është thënë që i janë drejtuar komisariatit të Shkodrës dhe Malësisë së Madhe dhe nuk i është pranuar denoncim familjes?

Lleshaj: Kjo nuk është e vërtetë, policia  e shtetit po kërkon që mbrëmë dhe denoncuesi nuk gjendet. Kjo është pyetja kryesore. Kush është denoncuesi?

http://www.oranews.tv/article/videoja-e-turpshme-e-policit-ministri-lleshaj-shkon-ne-malesi-te-madhe?fbclid=IwAR2v2UFqfYUVXZZCJIQiz8oBN54OMUjKQAGZFa4eCtm6Ou5N93I9NBkyPtk#.XGKdRhdbwuU.facebook

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithësej