Ka than' i moçmi: 

Shqiptarët do t'i fitojnë të gjitha betejat pasi të mbarojnë betejën e fundit mes tyre".
 

                                                                                        -Mit'hat Frashëri

Videoja që bëri xhiron e botës/ Rihanna e quan hero djalin që preku zemrat e të gjithëve

Nga Klodiana 0

Lidhur me videon e një djali i qujtur Keaton ku i përlotur shprehet se është i shëmtuar dhe nuk ka shokë, se askush nuk dëshiron të rri me të, ka reaguar Rihanna.

Kjo video ka prekur jo vetëm qytetarët, por edhe të famshmit. Rihanna ka postuar fotografinë e Keaton-it, ndërsa ka shkruar:

“Keaton Jones: Hero !!! Faleminderit mbretit të ri që na kanë frymëzuar, dhe të gjithë ata që kanë qenë në këpucët e tij. Nëse keni, ose aktualisht po kaloni ndonjë formë ngacmimi, zemra ime dhe lutjet e mia shkojnë tek ju! Nxënësit”.

 

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej