Ka than' i moçmi: 

“Shqiptari e ka zakon që kundështon para se të marrë vesh".

                          -Faik Konica

Videoja e Ramës, trëndafila në kavanozin e trangujve

Nga Media 0

Agim Gjata iu ankua kryeministrit Rama gjatë takimit të së shtunës në Lushnje, duke i thënë se nuk ka asnjë mundësi punësimi dhe se fëmijët i kishte lënë pa shkollë.

Kryeministri i premtoi se do t’i gjente punë për 24 orë dhe mbajtjen e këtij premtimi, kreu i qevrisë e njoftoi këtë mëngjes përmes një videoje në facebook.

Por, përtej këtyre “fakteve” të servirura nga kryeministri, vëmendja është zhvendosur tek një kavanoz trangujsh plot e përplot me … trëndafila.

Se me sa nxitim është “sajuar” videoja ne nuk e dimë, ama jo pak dyshime ka se për ta zbukuruar zyrën me rastin e daljes në televizionin kryeministror kanë mjaftuar mjetet rrethanore të gjetura shpejt e shpejt.

.

MIRËMËNGJES 😃dhe duke ndarë me ju fundin e episodit të pardjeshëm në Lushnje, kur Agim Gjata kërkoi punë në takimin publik të bashkëqeverisjes, ju uroj një javë sa më të mbarë🌹

Posted by Edi Rama on Sunday, April 22, 2018

Loading...

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

gjithsej