Ka than' i moçmi: 

"Nuk mendohemi se po mbytet kombi, por shikojmë se mos i lagen çorapet"

                                                                                       -Fan Noli

Video-mesazhi i Ramës për “mbetjet”: Nuk kemi informuar shqiptarët sa duhet

Nga Ejona 0

 

Kryeministri Edi Rama ka publikuar një tjetër video në Facebook. Tema e komunikimit javor të kryeministrit ka qenë sërish ligji i miratuar për importin e mbetjeve duke mos lënë mënjanë akuzat për opozitën dhe median.

Sipas kreut të qeverisë nuk është bërë aq sa duhet dhe në kohën e duhur për të informuar publikun për këtë strategji. Rama thotë se nuk ka kthim pas, por shprehet i hapur për diskutime. Akuzat e Partisë Demokratike i ka cilësuar si gogolin qe kërkon të trembë njerëzit për çdo gjë.

 

KOMUNIKIMI I JAVËS

Posted by Edi Rama on Sunday, October 2, 2016

Lini një koment

Adresa juaj e Email-it nuk do të bëhet publike

Mund të përdorni HTML tags dhe atributet: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

gjithsej